Mekke Raffles Suites

Harem-i Şerif ve Kabe'ye bakan Zemzem Tower kompleksi içinde bulunan ve tüm odalarının suit olması sebebiyle Suudi Arabistan'ın en lüks oteli olarak anılan Raffles Makkah Palace, misafirlerine panoramik manzaralı geniş süit seçenekleri sunmaktadır.
 
Tüm büyük ve klimalı süitler, mermer zemin ve oryantal halılarıyla lüks bir dekora sahiptir. En az 2 özel banyo da bulunmaktadır. Odalarda ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.
 
Konaklama birimlerinin tamamında marka mobilyalar ve şöminenin olduğu büyük bir oturma odası vardır. Odalardaki olanaklar arasında düz ekran uydu TV, iPod yuvası ve CD çalar/DVD oynatıcı yer almaktadır. Odalara her gün, taze hamur işleri ve kanepeler servis edilmektedir.
 
Raffles Makkah Palace bünyesindeki 2 farklı restoranda geniş bir yelpazede yemekler sunulmaktadır. Otelde ayrıca çay salonu ve dondurma kafe bulunmaktadır. Levantine Al Majlis Restaurant'ın şık ortamında geleneksel Akdeniz mutfağı etkilerinin görüldüğü kaliteli yemekler servis edilmektedir. Teras, Harem-i Şerif ve Kabe'ye bakmaktadır.
 
Konuklar, Makkah Palace'ın huzurlu spa'sında dinlenebilir; kadın veya erkek için ayrı olan spor salonunda egzersiz yapabilirler. Otelde konukların sessizce kitap okuyabilecekleri veya sosyalleşebilecekleri birçok özel yer de bulunmaktadır.